AstraZeneca Gastrointestinal ekibi tarafından oluşturulan www.kazabam.com hizmete açıldı.

 

kAZabam.com, aile hekimlerinden başlayarak tüm hekimler için sürekli eğitimler içeren sanal bir sağlık kasabası niteliği taşıyor.

kAZabam.com ile tüm Türkiye’deki hekimlere ulaşmak ve onlara tüm dünyadan meslektaşları ile bilgi paylaşımında bulunacakları bir platform sunmak mümkün oldu.

kAZabam.com’da alanında uzman hekimler deneyimlerini paylaşıyor; ‘E-kongre Sarayı’nda webcastleri canlı izliyor; ‘Aile Sağlığı Merkezi’nde tüm eğitimleri takip ediyor. kAZabam.com’da hekimler isterlerse interaktif sorular da sorabiliyor, ‘E-Artı Değer Toplantıları’nı izleyip ‘Kütüphane’yi ziyaret ederek kendi araştırma alanlarında farklı kaynaklara ulaşabiliyor.

kAZabam’ınkonuları

Özellikle aile hekimleri için büyük önem taşıyan eğitimlerden Mayıs ayında yer alacak olanlar şöyle:

  • Birinci Basamakta Asit Peptik Hastalıklara yaklaşım
  • Birinci Basamakta Tiroid Hastalıklarına Yaklaşım
  • Biyokimyasal Parametrelerin Kliniğe Yansıması
  • Birinci Basamakta Geriatrik Hastaya Yaklaşım
  • Böbrek Fonksiyonlarının Değerlendirilmesi

kAZabam.com’un zengin, renkli içeriği ve yaşayan üç boyutlu görsel yapısı; sağlık mesleği mensubu ziyaretçilerini gerçek bir kasabada dolaştırıyor; eğitim ve bilgi paylaşımı olanaklarından birebir yararlandırıyor.

21 Mayıs itibari ile tüm Aile Hekimlerinin ziyareti için hazır olacak. Ancak her ay yeni konu ve yeni canlı yayın toplantıları sürekliliği sağlanacak.