Sanofi-aventis’te yeni atamalar…

Sanofi-aventis’te 2 yeni atama gerçekleşti.

 

Uzman Grup Pazarlama Müdürlüğü

Sanofi-aventis’te Tüketici Sağlığı Pazarlama Müdürlüğü görevini sürdüren Sibel Özlü, Ocak ayı itibariyle Kardiyoloji, Tromboz, Romatoloji ve Merkezi Sinir Sistemi alanlarından sorumlu Pazarlama Müdürü olarak atandı.

Özlü kariyerine başladığı Pfizer’de 10 yıl boyunca lokal ve global pozisyonlarda bulundu. Ardından, ilaç sektörüne hizmet vermek üzere danışmanlık firmasında görev alan Özlü, 2004 yılından itibaren Abdi Ibrahim Dış Pazarlar’da kariyerine devam etti.

2006 yılında sanofi-aventis’e Pazarlama Mükemmelliği Müdürü olarak katılan Özlü, daha sonra Zentiva satın alımı sırasında Birleşme Proje Sorumlusu olarak görev aldı.

L’Oreal’den Tüketici Sağlığına Transfer
2011 Ocak ayı itibariyle Ozan Temizkan sanofi-aventis Pazarlama Departmanı’nda Tüketici Sağlığı Pazarlama Müdürü olarak göreve başladı.

Galatasaray Lisesi’nin ardından lisans eğitimini Boğaziçi Üniversitesi Ekonomi Bölümü’nde tamamlayan Ozan Temizkan kariyerine 2001-2005 seneleri arasında L’Oréal Türkiye Kozmetik A.Ş.’de mass market bölümünde sırayla L’Oréal Paris ve Garnier ürün müdürü olarak başladı. Son olarak aynı şirkette eczane kanalı markalarından sorumlu Pazarlama Müdürü olarak çalışmaktaydı.