Üretici firmalar, ecza depoları ve ihracatçılar ile “Faz 2’de yaşanan sorunları ve iade süreçlerini” tartışmak amacıyla 18 Mayıs 2012 Cuma günü toplantı düzenleniyor.

 

Türkiye İlaç ve Tıbbi Cihaz Kurumu, 18 Mayıs 2012 Cuma günü, Ankara  Atatürk Eğitim ve Araştırma Hastanesi Toplantı Salonu’nda, saat 10:00’da üretici firmaların ecza depolarının ve ihracatçıların “Faz 2’de yaşanan sorunları ve iade süreçlerini” tartışmak ve bu konularda çözüm önerileri sunmak üzere bir toplantı düzenleyecek.

Yapılan duyuruda: “Yaşanan sorunların karşılıklı iletişim kurularak çözülebilmesi için, bütün üretici firma, ecza depolarımızın ve ihracatçılarımızın özellikle İTS’den sorumlu personelinin toplantıya katılımları önem arz etmektedir. Firmaların satış departmanlarından da temsilcilerinin bulunması iade süreçlerinin tartışılmasına katkı sağlayacaktır.” denmekte.

Toplantıya katılmak için 16 Mayıs 2012 Çarşamba günü mesai bitimine kadar [email protected] adresine “İTS Faz 2 ve İade Süreçleri Toplantısı” konulu bir mail ile toplantıya katılacakların ad, soyad, firma ve irtibat (e-posta ve telefon) bilgilerini göndermeleri gerekmekte.  Bu bilgilerin her katılımcı tarafından ayrıca gönderilebileceği gibi, toplu e-posta ile de gönderilebileceği ifade edilmekte.

Toplantı saati: 10:00 – 17:00

Hastaneye güzergah bilgisi için tıklayınız.