Eduplus’ın düzenlediği Pharma Power Conference, ilaç ve sağlık sektörünün önemli isimlerini bir araya getirdi.

 

Sektöründe Türkiye’nin en kapsamlı zirvesi olma özelliği taşıyan Pharma Power Conference, 2011’de de ilaç ve sağlık sektörü profesyonelleri ile buluştu.

Beşincisi gerçekleşen zirve, geçmiş yıllarda olduğu gibi dünyanın ve Türkiye’nin en önemli ilaç ve sağlık firmalarının patron ve CEO’ların yanı sıra genel müdürler, pazarlama ve satış yöneticilerini biraya getiren bir platforma dönüştü. 09 Haziran 2011 tarihinde Sheraton İstanbul Maslak Hotel’de gerçekleşen zirve, konuşmacı ve katılımcıların yüksek profili, fark yaratan anlayış ve uygulamaları, dinamik yapısı ile konusunda Türkiye’nin en kapsamlı zirvesi oldu.

Eduplus ve Taktx tarafından organize edilen Pharma Power Conference 2011’de katılımcılar; Dr.Olcay Gündüz Münir Şahin İlaç İcra Kurulu Başkanı, M.Levent Selamoğlu Mustafa Nevzat İlaç Genel Müdürü, Dr. Cüneyt Gedikli Abdi İbrahim Satış ve Pazarlamadan Sorumlu Genel Müdür, Halil Görkem Boehringer Ingelheim İş Mükemmelliği Direktörü, Dr.Gökşin Özel Covidien Sağlık Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı ve Genel Müdürü, Hanzade Alptekin Nestle Healthcare Nutrition Ülke Müdürü, Dr.Tuğba Aydemir Ertürk Novo Nordisk İş Ünitesi Direktörü, Hakan Okay Aktif Kozmetik Pazarlama Müdürü, Dr. Kamil Levent Arslan Janssen Satış Direktörü, Selahattin Saygan Novartis Ticari Kanallar Koordinatörü, Oğuzhan Süral Acıbadem Sağlık Grubu Saha Tanıtım Koordinatörü, Rezzan Özoğul Sanofi Aventis Grup Uzman Gruplar Satış Direktörü gibi sektörde başarıyı yakalamış önemli isimlerin hikayelerini dinleyip, Türkiye’nin önde gelen firmalarının yöneticilerine ve konularında uzman konuşmacılara sorular sorabilme fırsatı yakaladılar. Zirve ilaç sektöründe farklı departmanlarda çalışan her düzeydeki kişiye büyük kariyer gelişimi imkanı sunmuştur.

5. Pharma Power Conference 2011 kapsamında, Münir Şahin İlaç İcra Kurulu Başkanı Dr.Olcay Gündüz, Mustafa Nevzat İlaç Genel Müdürü M.Levent Selamoğlu, Abdi İbrahim Satış ve Pazarlamadan Sorumlu Genel Müdürü Dr. Cüneyt Gedikli’ye ödül sunuldu.