1475053151_m__dad_resmiDünyanın en büyük ilaç şirketlerinden biri olan ve 2009 yılından bu yana Türkiye’de de faaliyet gösteren Takeda, Mümessil Dayanışma Derneği’nin (MÜDAD) düzenlediği ‘2015 Sahanın Sesi Anketi ve Elmas Ödülleri’ kapsamında ‘Çalışan Memnuniyeti’ ve ‘Çalışılabilecek En İyi İlaç Firmaları’ kategorilerinde en başarılı şirketler arasında seçildi. Takeda ayrıca ‘Kaliteyi Teşvik Özel Ödülü’ne de layık görüldü.

 

MÜDAD’ın bu yıl ikincisi düzenlediği ‘Sahanın Sesi Anketi ve Elmas Ödülleri’ kapsamında 1721 tıbbi mümessilin katılımıyla ilaç sektörünün başarılı şirketleri belirlendi. 235 yıllık köklü geçmişiyle insanlara sağlık sunmak için çalışan Takeda, organizasyonda üç önemli başarıya imza attı.

Takeda, mümessillerin çalıştıkları firmalarını değerlendirdiği ‘Çalışan Memnuniyeti’ ile diğer firmaları değerlendirdiği ‘Çalışabilecek En İyi İlaç Şirketleri’ kategorisinde en başarılı şirketler arasında yer aldı.

Ayrıca MÜDAD Yönetim Kurulu tarafından ilaç endüstrisinde örnek oluşturabilecek uygulamalar için verilen ‘Kaliteyi Teşvik Ödülü’ne de ‘Takeda’ layık görüldü.

Ödüller Denizli’de düzenlenen törenle sahiplerini bulurken, töreni Facebook üzerinden 20 bini aşkın mümessil canlı olarak izledi.